Shitet BANESEN ne DARDANI te PARKU, perball VIVA..

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Burimi 09 Pri 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i Vjeter, eshte ne objektin te parku i Dardanis, ne katin e 6, ka lift i cili eshte funksional, banesa ka Parkun perpara dhe parkingun per Vetura, banesa ka siperfaqe neto me dokumenta 38 m2, kurse siperfaqja riale siq i kane ndertimet e vjetra zakonisht me shum se qe ju shkruan, ka kete renditje:

- 1 dhom te madhe,
- Kuzhinen e veqant me trapizari,
- Banjon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
038/ 558 087
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim