Shitet Banesa 74m2 në Dardani "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 03 Gsh 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 74m2 në Dardani, kati III ndertim i Vjeter afer stacionit te autobuseve e gatshme per banim.

Banesa posedon :
1. sallon
1. kuzhinë ndaras
2. dhoma te fjetjes,
1. koridor,
1. banjo + WC dhe
1. ballkon.

Agjencioni M1
tel.: 045 999 986; 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim