Shitet Banesa Urgjent Ne lagjen e spitalit

Shitet nga: Besim 11 Gsh 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjen e Spitalit
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer shkolles pavarsia ka afer cerdhen dhe shtepin e shendetit
Eshte ne katin 7 ka ashensor i cili punon me kartel
Uje dhe rryme 24ore
Banesa ka 2dhoma gjumi , sallon&kuzhin,banjo dhe ballkon
Eshte ndertim i ri
Qmimi 49.000e i diskutushem dhe bej ndrrim me vetur vler deri 20.000e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim