Shitet Banesa

Shitet nga: Iliri 27 Maj 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa;

-Njëdhomë gjumi,
-Sallon me kuzhine,
-Koridor dhe
-Banjo.

Banesa gjindet afër shkolles fillore "Iliria" Bregu i Diellit, rruga per Matiqan, eshte ne katin e 5-te me nje pamje fenomenale, e orientuar nga lindja me 36 m2 neto shitet e mobiluar.

Bleresit serioz te na kontaktojne ne telefon:044186401 nga ora 12 deri 19 çdo dite.

Çmimi 30500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim