Shitet Banesa

Shitet nga: Labinot 17 Nën 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit,afer Qendres Tregtare
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Bregun e Diellit,afer Qendres Tregtare,Banesa eshte ne katin e II-te,dhe ka kete renditje:Sallon,Kuzhine + Trapezari,Dhome gjumi,Banjo,Shpajz,Ballkon,eshte komplet e mobiluar,ka hapsire te mjaftueshme te parkingut,dhe ka qasje ne rrugen B,si dhe nga Qendra Tregtare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim