Shitet Banesa

Shitet nga: R.S 26 Nën 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Dardani Prishtine.
Banesa ka 2 dhoma , kuzhin , koridor si dhe ballkonin pamje nga parkut te ri , ka shpajz plus ka terrace 40m2 , terraca eshte ne vendim si dhe dokumentacioni eshte i rregullt perkthimi i menihershem.
Si dhe banesa ka dy ashensor.
Qmimi i volitshem
Mundeni te na kontaktoni ne nr 044 170 366.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim