Shitet Banesa

Shitet nga: 11 30 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Enver Maloku
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne rrugen Enver Maloku-Bregu i diellit prej 80 m2 deri ne 130 m2 ndertim i kompanise Hoxha invest group dhe shitet nga pronari i tokes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim