Shitet Banesa

Shitet nga: Fidan 14 Jan 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Luan Haradinaj
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 160m2 ne lagjen Mati 1,rr Muharrem Fejza
Banesa eshte afer perfundimit dhe ka nje ndertim te kualitetit te larte
Qmimi 800 euro m2 (i negociushem)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim