Shitet Banesa

Shitet nga: Pajtim 10 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa në lagje mati 1.! Banesa është e re dhe mobiluar dhe posedon 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhoma nejes, ballkon , vc si dhe garazhda per vetur.! Per me shum informata tel +41 76 231 3671 ch dhe+377 44 637 904
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim