Shitet Banesa

Shitet nga: Prishtina Real Estate 28 Mar 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani Kurriz
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 62 m2 ne katin e 3-te mbi kurriz ne lagjen Dardan Hyrja nr 7 me pamje kah perendimi (Pllatoja)
*Banesa Eshte ndertim i vjeter , posedon dokumentacion te rregullt dhe ka kete
renditje:
*Dhoma e dites
*Kuzhina me trapezari
*Nje dhome gjumi
*Shpajz
*Banjo*
*Wc*
*Koridorin
*Ballkonin
*Parking ka para dhe mbarapa baneses
*Ne ndertes kane qasje vetem banoret eshte e pajisur me kartela te hyrjes
dhe liftit.
*Qmimi eshte 1250 euro per m2,per me shum info na kontaktoni ne nr +37745232400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim