Shitet Banesa 105m2 ne qendër të Prishtinës

Shitet nga: Avni 19 Tet 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesën në qendër të Prishtinës me105m2.Banesa ka 3 dhoma gjumi,1 sallon me kuzhin,1.Banjo,2 wc dhe ballkon që i perfshin 3 dhomat e gjumit.shpajzi.Tregu i gjelber SHF_Emin Duraku,SHF_Meto Bajraktari dhe gjimnazi Sami Frasheri jane shum afer.Po ashtu edhe sheshet e qyteti jan afer 10 min.Me nje fjal te gjithaqka qe duhen nje familjeje.Banesa gjindet ne lagjen Top Hane_rrugaLidhja e Prizrenit 56-6
info ne tel 044 127-723 dhe 049 199-851.
Bejm edhe ndrrim ose nje pjes te pageses me vetur te tipit Golf IV,V,VI-Peugeot-Opel ASTRA etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim