Shitet Banesa 107.84m2 në Kalabri kati 5

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Qendra Sot 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 107.84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Kalabri.Banesa eshte 107.84 m2,ne katin e -V-dhe perbehet nga tri dhoma gjumi,Sallon me Kuzhinë,banjo,toalet,dy ballkona.
Ndertim me standard europian:parket bungu,dritare pvc gjermane me xham te trefisht,dyer druri sllovene…
Banesa eshte me leje ndertimi dhe është e gatshme për banim.Kontrata noteriale mund të bëhet menjëher.
Cmimi 750euro/m2
Për info 044780999(viber), 045980111

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim