Shitet Banesa 125 m2

Shitet nga: Arianit Ismaili 28 Sht 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 4 dhomeshe 125 m2 ne Emshir (banesat e EXDC, afer Hipermarket Maxi) ka kete renditje:
2 dhoma gjumi, 1 dhome pune,1sallon, 1 kuzhine me trapezari,1 WC,1 banjo, 2 ballkona, garazhe, bodrum

Per informata dhe per ta vizituar mund te kontaktoni ne kete numer: 044 503 876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim