Shitet Banesa 132m2 ne Emshir te Prishtina Stars .

Shitet nga: GeoFIX 04 Pri 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: emshir
Sipërfaqe: 132 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 132m2 ne Emshir te Prishtina Stars .

Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim