Shitet Banesa 150m2 mu ne qender te Prishtines!#..

Shitet nga: Delta 03 Gsh 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 150m² me 4 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, shpajz, banjo dhe dy balkona.
Kati i - II – i banimit.
Banesa gjendet ne Qender te Prishtines me lokacion mbrapa Teatrit Kombetar, afer TEB Bankes.Informata 045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim