Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Mat bej edhe Ndrim

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 09 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: afer Shk.F. Pavarsia
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Mat ose Kompenzime - Kodi 0681

Lokacioni: Kompleksi Perparimi afer Shk.F. Pavarsia

Siperfaqe 82 m2

Kati 6

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Ballkona
- 2 Banjo

Posedon:

- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Parking privat ( Garazhd per vetur )
- Obekti gjindet
- Pamje ka Lindja
- Komplet objekti eshte 8 katshe


Perpos shitjes si variant i mundshem eshte edhe ndrrimi me banese më të madhe ose lokal pergjat rruges B, nga rrethi Viva Fresh deri te rrethi dyte Market Maxi dhe pergjate rruges Enver Makoku deri te banesat e Hoxha Invest Group, ose ndrrim me troll ne Zllatar, pjesa nga restoran Villa Panorama ne drejtim të fshatit Zllatar.

Çmimi €62.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim