Shitet Banesa 2 dhomeshe

Shitet nga: Argjend 13 Mar 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen dy dhomeshe ne Prishtine ne lagjen Mat 1 rruga Ahmet Korenica. Banesa gjindet ne katin 3-te dhe eshte para pefundimit, ka mbet te vendosen dyert mbrenda dhe laminati. Ndertim i ri dhe me leje. Banesa ka siperfaqe prej 66m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim