Shitet Banesa 37 m2 n'Dardani kapun me bashkesin..

Shitet nga: Perparim 19 Pri 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa perbehet prej:

1. Dhome,

1. Kuzhine,

1. Banjo,

1, Koridor,


T'gjitha keto bejne 37 m2, si dhe banesa ka TAVAN prej rreth 21 m2,


Qmimi eshte i diskutueshem banesa eshte ne katin perdhes ka edhe oborr, mund te behet edhe si lokal,


Banesa gjindet ne Dardani kapun me ish bashkesin e 3 lokale tashme Komune, apo te salloni " SELMA KACI".


Banesa shitet apo mund te bejm ndonje ndrrim.


Per qdo info. rreth baneses:

Perparim Koliqi
044-988-148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim