Shitet Banesa 4 dhomshe te Mati -1-

Shitet nga: durim 12 Sht 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati-1-Ndue Perlleshi
Sipërfaqe: 140 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tek mati 1 me siperfaqe 140 m2-
banesa eshte ne katin e 5,dhe perbehet prej
3 dhoma gjumi,
3 ballkona,
1 koridor,
1 shpajz,
1 banjo,dhe
salon kuzhin bashk.
eshte me nxemje qendrore,lift (ashensor) nuk ka! Pranohet Vetur kompenzim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim