Shitet Banesa 50m² Kati 4 ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 50m², ne katin e 4-re, ndertesa me tulla te kuqe afer Ambulances ne Bregun e Diellit. Banesa eshte ndertim i shtetit, me dokumentacion te rregullt. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka keto hapsira :
- qendrimi ditor
- kuzhine e trapezari
- dhome e fjetjes
- banjo e madhe
- shpajzi
- koridor
- ballkon
Parking te mjaftushem per veture, eshte e dhene me qera.
Çmimi eshte 53.000 euro komplet me mobilje.
Çmimi eshte 50.000 euro pa mobilje.

AGJENSIONI DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim