Shitet Banesa 62 m2 ne lagjen Mati -1

Shitet nga: liridona Sot 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Enver Maloku
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon

Qendrim ditor
Dhome e gjumit
Banjo
Koridor
Ballkon

Pjese e kompleksit HIG Center nga Hoxha Invest Group

Uje 24h
Uji i ngrohte sistem qendror
Qender tregtare
Distance e madhe mes objekteve
Gjelbrim
Siguri
Mundesi e zgjedhjes se materialeve(Pllaka, Laminat, Parket)
Organizimi i baneses sipas deshires
Nxemje Qendrore (Dysheme ose Radiator)
Rryme 24ore per Ashensor dhe sherbimet e perbashketa

Adresa:
Mati 1 - Prishtine
Rruga: Enver Maloku
Ju mirepret: #Liridona Mustafa
049 105 203

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim