Shitet Banesa 63m2 në Bregun e Diellit "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 26 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Prishtinë në Lagjen Bregu i Diellit, perball Furres Qerimi 2 (banesat e Hinta), kati i III-të ndertim i vjeter.
Banesa posedon :
1. dhomë te fjetjes,
1. sallon,
1 kuzhin me trepezari
1. koridor,
1. banjo dhe
2. ballkona.

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim