Shitet Banesa 65.44m² - Kati i pare i banimit !

Shitet nga: Fati 19 Pri 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: "Lagjja e Spitalit" Prishtine
Sipërfaqe: 65.44 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa me sip. 65.44m² e cila gjendet ne Katin e pare te banimit ne kompleksin Rinia ne lagjen "Lagjja e Spitalit" Prishtine.

Banesa ka pamjen kah rruga.
Banesa posedon : dhome te fjetjes, dhome te ndejes, kuzhine, terase dhe banjo.


Çmimi : 690€/m² ( i negociueshem)!

Per me shume info na kontaktoni.

Kontakt: 044 600 117 & 049 458 800

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim