Shitet Banesa 650 euro per m2 ne lagje te spital..

Shitet nga: Delta 15 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne lagje te spitalit e cila gjendet ne katin e 7 dhe ka 86 m2.
ka dhome dite me kuzhin, dhome gjumi, banjo, koridor dhe ballkon te madhe me 20 m2
eshte kati i fundit.
lift ka .
nr per kontakt 045 588 135 ose 044 249 654 banesa gjendet nga viva freshi afro 200 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim