Shitet Banesa 67m2 ne qender mrapa bankes teb#De..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 03 Gsh 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne katin perdhes ne lagjen bajram kelemendi ne Prishtine.
ka dhome dite, kuzhin , dhome gjumi, ballkon , koridor dhe banjo.
ka qmimin pa mobile 56.000 ndersa me mobile 63.000
nr per kontakt 045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim