Shitet Banesa 68 m2 - Prishtine

Shitet nga: Nexhip Krasniqi 28 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja e Spitalit ( Afer VIva Fresh Store )
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne fillim te lagjes se Spitalit ne Prishtine, Banasa eshte ndertim i ri me dokumentacion ne rregull banesa eshte e dizajnuar dhe e mobiluar me stil modern posedn Dhom Gjumi dhoma e ndejes se bashku me kuzhin banjo ballkon , po ashtu ka she nje Shank shum atraktiv .Banesa eshte ne katin e katert .
Sa i perket qmimit banesa ka dy qmime me mobilje komplet si eshte per momentin dhe pa mobilje qe normal eshte qmim ma i lire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim