Shitet Banesa 68m2

Shitet nga: Fidan 07 Sht 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 68m2 ne rrugen Tring Ismaili ne Prishtine. Banesa posedon kuzhinen me ballkon, dhomen e dites dhe nje dhome gjumi. Cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim