Shitet Banesa 75m2 në lagjen Lakrishte

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Dje 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia e Spitalit
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 75m2 në katin e 1-re në lagjen Lakrishtë në Prishtinë.
Banesa posedon:
Sallon
Kuzhinë
2 dhoma gjumi ,
Banjo,
2 ballkone
dhe një shpajz
.Banesa ka dokumentacion të rregullt
Qmimi 87000 euro


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING

AGJENSIONI PER PATUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim