Shitet Banesa 76m2

Shitet nga: Ali 10 Gsh 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Ahmet Gashi te Banesat e Royalit
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 76m2 ne lagjen e spitalit te banesat e royalit ne katin e 1. Banesa perbehet nga saloni me kuzhine, koridori, banjo, dy dhoma te gjumit dhe ballkoni.

Banesa ka te gjithe dokumentacionin dhe eshte me leje ndertimi.

Qmimi mund te diskutohet nese blehet me pagese ne fillim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim