Shitet Banesa 78m2

Shitet nga: Luljeta 08 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit Afer daxa electronics
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa e gatshme per banim.
Banesa ka 78m2 dhe posedon 2 dhoma , 2 banjo , kuzhine e mobiluar e gjitha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim