Shitet Banesa 84m/2

Shitet nga: Trio Construction 16 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 84m/2 (2+1) , në lagjen Kalabria Prishtinë .
Banesa posedon dy dhoma gjumi,salloni me kuzhine, shpajzi,banjo,koridori dhe ballkoni.
Banesa eshte ndertim i ri dhe posedon leje ndertimi .
Per informata shtes kontaktoni 045/977-481
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim