Shitet Banesa 84m2 ne Dardani

Shitet nga: Memli 12 Nën 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe ne Dardani kati i 2-te, 84m2.

Pozicioni shume i mire, shiqon ne park, qetesi, parking te mjaftueshem.
Banesa ndodhet perballe ish restaurant Dubrovnikut,

Banesa Posedon:

Sallonin e madh,
2 dhoma gjumi,
Ballkon me pamje nga parku,
2 koridore,
Kuzhinen e vecante dhe
Banjo me hidro-saune.

Banesa eshte e lidhur me ngrohtoren e qytetit dhe ka fleteposedim.

Mund ta trashegoni qeraxhiun (500€) ose te vendoseni vete menjehere.
Cmimi i negociushem

Nr tel:
+37744126265
+38649126265

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim