Shitet Banesa 89 m2 ne Lagjen Emshir 64.000 euro..

Shitet nga: In On 12 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne katin e 6
Ka pamje te mire nga lindja
Eshte e gatshme dhe komplet e mobiluar
Ka kete renditje
Sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
2 banjo
2 ballkona

Qmimi i volitshem 720 euro m2 me mobilje

Per kontekt ne tel 044 157 858

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim