Shitet Banesa 90m² Kati i 4 te ne lagjen Tophane

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 000 EUR   115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Super Oferte - Shitet Banesa 3-dhomshe 90m², kati 4-te, ne lagjen Tophane. Banesa eshte ndertim i ri, moderne dhe komplet e mobiluar, dhe funksionale. Banesa ka kete renditje:
- sallon me kuzhine bashke
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa shitet e mobiluar me Smart Tv dhe mobilje te Ikea, simpo, gorenje etj.
Çmimi me mobile 79.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim