Shitet Banesa 91m2 + podrum ne Bregun e Diellit ..

Shitet nga: Fatos M 14 Mar 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Përshkrim i sendit:

Shitet banesa në katin e tretë, 91m2 në Bregun e Diellit prapa postës, banesa është e renovuar pjeserisht dhe shitet e mobiluar, me lift funksional, orientimi lindje-perendim.

Përkthim i menjëhershëm.

Ka :
Sallon-qendrim ditor
Trapezaria
Kuzhina
Dy dhoma gjumi të mëdha
Koridori
Banjo
Dy terasa
Podrumin

Baneses ka mundesi ti nxirret edhe një dhomë gjumi.

Inormata 044-113-848 , 044- 310-000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim