Shitet Banesa 92m2 ne lagjen Mati1

Shitet nga: Naxif Xhema 01 Sht 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Mati 1,tek ndertesat e Alb Vizion
Banesa eshte ne katin e 4 e cila posedon sallonin me kuzhin,2 dhoma gjumi,koridor,ballkon dhe 2banjo
Banesa eshte e gatshne per banim
Banesa po ashtu ka edhe parkun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim