Shitet Banesa 94 m2 ne lagje te spitalit#delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 13 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa ne lagje te spitalit ne katin perdhes .
ka 94 m2 dhe ka kete renditje dhome dite me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, koridor dhe ballkon.
nr per kontakt 044 822 845 dhe 045 588 135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim