Shitet Banesa 94m2

Shitet nga: Emin 22 Dhj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Muharrem Fejza,Lagjia Mati 1
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ndertim i ri, banesa ndodhet ne rrugen Muharrem Fejza, Lagjia Mati 1, te rrethi afer EULEX-it. Banesa eshte ne katin e VI me pamje nga lindja, me lift dhe ka kete renditje: 2 dhoma gjumi, sallon se bashku me kuzhine, 1 banjo dhe 1 wc. Ndertesa ka parking nentoksor dhe parking te mjaftueshem mbi tokesor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim