Shitet Banesa 98 m2 ne Lagjen Kalabria (ish Emshir

Shitet nga: Xhavit 22 Gsh 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

820 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Kalabria (ish Emshiri)
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e cila gjendet në lagjen Kalabria (ish-Emshir), në ndërtesat e kompanisë "Central Construction" sh.p.k.
Banesa është në katin e tretë. Banesa ka leje ndërtimi dhe kontrata bëhet te Noteri.
Banesa gjendet në një kompleks banimi i cili përbëhet prej 4 blloqeve me hapësira të mjaftueshme parkimi, gjelbërimi dhe park pushimi e rekreacioni si dhe lodra për fëmijë.

Sipërfaqja e banesës është 98 m2 dhe ka këto njësi banimi:

• Sallon,
• Kuzhinë
• tri dhoma gjumi
• banjo dhe WC
• dy ballkona
• korridor të mjaftueshëm

Çmimi i banesës është 820 euro për m2 (çmimi është negociueshëm).

Informatat mund ti merrni në këtë numër të telefonit: Arbeni, 044 832 836
Kontakti nga ora 09:00 – 19:00

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim