Shitet Banesa 99m² Kati i 6-te ne Kalabri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabria
Sipërfaqe: 71 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 99m² kati i 6-te, ndertim i Lesnes, Kompleksi Blerti ne Kalabri. Ka keto hapesira:
- sallon me kuzhine e trepezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- koridori
- ballkon
Parking te mjaftushem, ujë 24 orë, ngrohje qendrore te qytetit, gjelbrim dhe kendi i lojrave per femije etj.
Çmimi eshte 800 euro per m², çmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim