Shitet Banesa EKSKLUZIVE ne objektin ILLYRIA BUILD

Shitet nga: Agjensioni ALDO 26 Maj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 070 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa EKSKLUZIVE ne Breg te Diellit, Prishtine, ne objektin e Illyria BUILDING, 125 m2, kati 2,

Banesa ka tri dhoma gjumi, sallon me kuzhine me mundesi ndarje, dy terasa, banjo, wc dhe nje shpajz. Banesa e gjitha eshte e veshur ne Rafaello, parket ekstra klase, banjo e rreguluar ekstra. Dy lifta, me sigurim 24 ore, e shume shume perparesi tjera.

Shitet urgjent.
kontakt: 049 559 144/ 044 444 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim