Shitet Banesa Luksoze

Shitet nga: Labinot 17 Nën 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Luan Haradinaj
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Qender perballe Qendres se Regjistrimit te Automjeteve,Rr.Luan Haradinaj,Kati i I-re,Banesa ka gjithsejt 105m2 te shfrytezueshme,dhe ka kete renditje:Sallon,Kuzhine me Trapezari,Dy dhoma gjumi,Dy banjo,Shpajz,Dy Ballkona.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar,me ngrohje qendrore te qytetit,dhe rezervuar te ujit per furnizim 24h,ka parking te mjaftueshem,po ashtu dhe kendin e lojrave per femije.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim