Shitet Banesa Ne Lagjen Mati

Shitet nga: Belkisa Murati 30 Sht 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 93 m2 ne lagjen Mati te banesat e zariqve ne katin e pare me dy dhoma gjumi dhe sallonnme kuzhin. Dy ballkon pjeserisht e mobiluar dhe me nxemje qendrore dhe rezervar uji 24
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim