Shitet Banesa Perball Grandit#Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 05 Pri 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender perball grandit ne katin e 2 ne rr. garibaldi
ka dy dhoma , koridor, banjo dhe teras.
dhome dite me kuzhin, dhome gjumi.
pamjen e ka mrapa jo ne rrugen krysesore.
nr per kontakt 044 822845 dhe 045 588 135
email. delta-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim