Shitet Banesa Pranojme dhe Veture

Shitet nga: Loni 17 Tet 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa e gatshme per banim te bahollt 3 minuta larg qendres se qytetit
Banesa posedo:
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 sallon me kuzhine
Dhe ballkoni me 30 Metra katror me pamje nga Prishtina
Eshte kati i fundit pant'house
Banim ka 80 metra katror

Marrim ne nderrim dhe veture deri ne 25.000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim