Shitet Banesa/Qera

Shitet nga: Fidan 21 Jan 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi 1Qendra
Komuna: Prishtinë
Shitet/Qera Banesa ne "ARBERI 1QENDRA"
Banesa Esht Kat-|||| Dhe ka ket Renditje
Dy dhoma Gjumi - E mobiluar Me Nxemje Qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim