Shitet Banesa Rr. Bill Kllinton mbi Banken Procr..

Shitet nga: Future Invest 05 Gsh 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa Rr. Bill Kllinton mbi Banken Procredit 58m2 kati i 10 i para fundit uje dhe rrym 24h me mirbajtje te banes procredit banesa esht e renovume dhe e mobilume me arkitektur moderne rendijta Dhom gjumi , sallon me kuzhin , wc , ballkon qmimi 65.000


Agjensioni Future Invest
045799979
049899002
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim