Shitet Banesa TokBashqe

Shitet nga: Besi 05 Mar 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Tokbashqe
Ka 2 dhoma gjumi dy terrasa
Dhoma e pritje me Kuzhin
Ka garazh te mbyllur me dyer dhe e muratosur
Gjindet ne rrugen Ismail Domoshi

Per me teper Kontaktoni
Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim