Shitet Banesa Urgjent

Shitet nga: Hysni Krasniqi 21 Dhj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rruga Bulevardi Deshmoret e Kombit
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Garsionierk
36 m2 , me ballkon/terras 3.5m me 6m

1 dhome gjumi , Kuzhin dhe dhomë dite


Qmimi shum i volitshem

numri telefonit
044-405-583
ose
044-822-253

Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim