Shitet Banesa afer rruges B, te Super Viva

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa afer rruges B, te Super Viva


Banesa eshte ne katin e 7-te, lifti me kartele dhe mirembajtje 24h, siperfaqja e baneses 87m².


Banesa eshte ne shitje nga A.P Kosova Estate me cmim prej 750euro/ m²


Ne sherbimin tuaj

A.P KOSOVA ESTATE
PRISHTINE, KOSOVE
email: contact@kosova-estate.com
Mob: 049 711 555, 044 141 993, Tel: 038 748 582
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim